Jarenlang was mijn website te zien via het platform Exto.nl. Een gebruiksvriendelijke en prima manier voor kunstenaars om hun werk te tonen. Het was ook mogelijk om veel werk te tonen. En de site was best wel goed aan te passen naar mijn eigen idee. Ik ben Exto.nl dankbaar voor het idee, de mogelijkheid en de support van de afgelopen jaren.
Toch bleef ik jaloers op kunstenaars die een compleet eigen site hadden laten ontwerpen of zelf hadden ontworpen. Nu ik fulltime als kunstenaar aan het werk ben, is het zover. Ik hoef niet meer al mijn werk te tonen. Ik wil graag een soort mega-visitekaart kunnen laten zien. Ik vind het belangrijk dat je door kunt klikken naar websites van ondernemers met wie ik samenwerk. Een overzichtelijk plaatje met achtergrondinformatie en de ideeën over mij en mijn werk. Met een heel eigen homepage, ontworpen, net als de rest van de site, door Saskia van Kronenburg. Marjolein Sileon heeft de technische kant voor haar rekening genomen.
Ik ben ontzettend blij met mijn nieuwe website waarbij ik, bij het aanleveren van de informatie en het maken van de keuzes merkte dat het richting gaf aan mijn toekomstige werk. Collage en Illustratie dat is mijn expertise.
Saskia en Marjolein dankjulliewel voor deze mooie website. Ik ben oprecht benieuwd naar de reacties.



